3 янв. 2012 г.

ВЛАДА І ГРОМАДА. БЕЗ ПОРУШЕНЬ – НІ КРОКУ.


      Минає 2011 рік. Нам, карапишанам, як і всьому населенню району, місцеві засоби масової інформації розповідають про те, що в нас найкращі врожаї, величезний потенціал, мудрі та амбітні керівники, працелюбний народ, і ми живемо не гірше ніж у Європі.
      Нібито йдемо вперед. Та відчуття деградації не залишає нас. Таке враження, що обман, брехня, лестощі, пристосуванство є головними правами та законами.  Влада робить вигляд, що захищає інтереси народу, а народ робить вигляд, що вірить владі.
Спорткомплекс до реконструкції

     23 травня 2011 року з-під пера голови Київської обласної адміністрації вийшло розпорядження за № 494, яким було затверджено план заходів з реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2015 року.
      В перелік об’єктів, що фінансуються в 2011 році за рахунок субвенції з державного бюджету, включено реконструкцію загальноосвітньої школи та спортзалу в с. Карапиші. Відповідальним виконавцем визначено Миронівську райдержадміністрацію. Загальна кошторисна вартість об’єкту складає 13 млн. 613 тис. 59 гривень. Об’єм співфінансування на 2011 бюджетний рік визначено в сумі: із державного бюджету – 9 млн. 527 тис. 42 гривні; з районного бюджету - 680 тис. 68 гривень.
      Але, як стало відомо з компетентних джерел, 40% вищевказаної суми до виконавців робіт так і не дійшло. Спорткомплекс нібито й готовий до експлуатації та його проектно-кошторисна документація захована за сімома замками. Голова адміністрації Усик В.С. на сесії районної ради 29.12.2011 року зазначила, що даний об’єкт буде рахуватись як незавершене будівництво. Тому в програмах соціально-економічного і культурного розвитку та розвитку фізичної культури та спорту Миронівського району на 2012 рік жодним чином не говориться про штатних працівників та про те, як буде реалізовуватись фізкультурно-оздоровча і спортивно-масова робота на базі цього унікального об’єкту.
Спорткомплекс після реконструкції
      Натомість, в переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального і поточного ремонту об’єктів соціальної і транспортної інфраструктури та житлово-комунального господарства на 2012 рік, чітко вказано суму 3 млн. 405 тис. гривень з місцевого бюджету на реконструкцію школи та спортивного залу в с. Карапиші.
      В одній статті неможливо описати всі явні порушення законів і регламенту Миронівської районної ради, з якими приймався з голосу бюджет на 2012 рік. На уточнююче запитання депутатів щодо вищеназваних сум, голова адміністрації спромоглася тільки видавити з себе, що то – опечатка. Далі, без будь-яких уточнень, за все було проголосовано. І за опечатку також. Все – «як годиться», все – в дусі нинішньої влади.
      Чому дивуватись? В свій час з великим розмахом і помпезно відкривалась в нас дільнична лікарня. В цьому році влада вирішила реорганізувати її в амбулаторію загальної практики сімейної медицини, про що йдеться в тій же програмі соціально-економічного розвитку. На моє запитання – як бути з інвентаризацією вказаного майна? - Усик В.С. відповіла: «Воно мені не потрібне, іде реформа медичної галузі». А ми говоримо про  Межигір’я, вертолітні майданчики, позолочені унітази та інше.
      І на останок, про традиційне порушення Конституції України нинішньою владою.       «Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України… є об’єктами права власності Українського народу” (Ст. 13 Конституції України).
      Про те, що сільська рада ще 2001 року подарувала В.П.Даниленко ставки, ми вже говорили. А от про те, як від імені Українського народу розпоряджається надрами Миронівська РДА, і що збирається робити Усик В.С. разом із нашими славними депутатами обласної ради, знову ж сказано в тій же програмі розвитку Миронівського району на 2012 рік.
Місце для водозабору
      В старих традиціях повного ігнорування і так «прибитого» місцевого самоврядування, без будь-якого інформування людей, можновладці вирішили втілити в життя проект щодо диверсифікації водопостачання м. Миронівки питною водою з підводного озера села Карапиші. Загальна вартість робіт оцінюється орієнтовно в розмірі 6,5 млн. гривень. Є підстави говорити про те, що для цього проекту вже підготували площадку в кінці саду на межі Карапишів та Мисайлівки. А ви говорите, що вода в криницях упала. Мабуть, скоро її будуть нам продавати!
      До речі, категорично виступили проти таких дій влади, а також проти вилучення з бюджету Карапишівської сільської ради 265,5 тис. гривень депутати районної ради Даниленко О.Ю. та Сосюра М.В. За повної мовчазної згоди сільського голови Руденка С.В., «за» проголосували депутати Свистуленко П.П. та Гарбуз М.Ю.
      Традиційно, через місяць проводитимуться збори. Чи буде чути думку громади! Питання риторичне...

Комментариев нет:

Отправить комментарий